Damn you MonkY ! Ne ispitesti mereu cu poze d-astea, ca sa ne fure gandul de la articol. Nu uitati guys care este ideea. Repetati dupa mine "Xbox 360 este mai ieftin. Xbox 360 este mai ieftin. Xbox 360 este mai ieftin"![]()
Damn you MonkY ! Ne ispitesti mereu cu poze d-astea, ca sa ne fure gandul de la articol. Nu uitati guys care este ideea. Repetati dupa mine "Xbox 360 este mai ieftin. Xbox 360 este mai ieftin. Xbox 360 este mai ieftin"![]()