Eu am pareri mixte. Nu ma deranjeaza lipsa negrului la 5S, oricum mergeam pe alb. Acum poate imi iau sampanie cocalar. Ma rog, 5S e ce trebuie sa fie. Daca nu ma insel au fost zvonuri si cu 64bit. Sau tin eu minte gresit? In rest culorile, fingerprint erau deja chestii cunoscute. Si cum zice si Razvan in celalalt topic, e mare pacat. Am fost mai surprins sa citesc despre Sony Z1 decat la conferinta Apple. Aici nu am vazut nimic nou, se zvonea deja si stiam ce o sa primim. Ei oare nu s-au prins ca le scapa lucrurile de sub control? Din partea mea au o bila neagra pentru treaba asta.

iPhone 5C e ciudat. E ceva mai bun decat 5 si e colorat cu plastic. De ce l-ai cumpara? Eu pun pariu ca multi care vor lua 5C ii vor pune huse aftermarket negre sau in alte culori. Apoi, 5C-ul alb, are fata neagra. Gen, f*ck logic.

Apple o ia in jos cu telefonia. Asta e parerea mea. Cand am vazut cate au facut cu Mac-urile chiar am fost surprins si impresionat, insa ce fac cu aifoanele nu e nimic special(aici ma refer la 5C).

Trebuie sa aduc vorba si de Steve Jobs, care probabil i-ar fi facut incompetenti pe cei care au facut design-ul lui 5C dar si noul look al lui iOS7. Ca sa nu mai vorbesc de leak-uri, ca zburau multi de la Apple pana acum. Din partea mea Apple primeste nota 6 pentru seara asta.