cryyo: plasma a murit (din momentul in care Panasonic a anuntat ca renunta, la cativa ani dupa ce Pioneer a renuntat la plasme). Deal with it... Cat despre "bleeding-ul" despre care vorbesti... daca as avea de ales, as prefera asa decat burn-in-ul. La orice ora!

flightcrank: daca nu ma crezi, vezi pe avsforums ce injuraturi isi ia Sony cu "flagship"-ul. Da, si mie mi-au zis cei de la Sony ca e "TV-ul anului" (am avut primul W905A intrat in Romania)... Din pacate pentru ei, nu sunt unul din cei care crede orice se spune. Din teste, nu a fost nici pe departe TV-ul anului. Nici macar dupa ce au incercat sa-mi dea un Xperia Z1 cadou...

Ca teste, rulez astea: http://www.consolegames.ro/forum/f32...i-proiectoare/ (printre altele).

---------- Post added 04-10-2013 at 10:20 ----------

Si ca sa exemplific cu W905A, va dau acest exemplu: Sony Bravia KDL-55W905A review - TV - Trusted Reviews.
Acesta este un review care a aparut (nu se stie cum) cu cateva luni inainte de lansarea produsului. Cititi-l cu atentie, dupa care intrebati-va cum mama naibii a putut primi un produs de top care are la negative points "Very limited viewing angle" (si cand spun very, indraznesc sa spun ca are printre cele mai proaste unghiuri de vizualizare), nota 10/10!