Single post: Nexus 5 la 349$

  1. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cum am zis mai devreme... gusturile nu se discuta. Dar trebuie sa recunosc (si fara a avea nici cea mai mica intentie de a jigni pe cineva) ca primul gand care-mi vine in minte la vederea unui astfel de telefon este "sa moara dusmanii mei" (si in background se aude: "fara numar, fara numar, fara numaaaaaar"). Daca Vertu Ti inseamna progres, eu unul ma lipsesc de el fara sa ma gandesc mai mult de 2 secunde. Nu m-am jucat cu el, recunosc... am citit acum ceva reviews, vazut cateva videos. As folosi asa ceva doar daca as fi platit sa o fac. E chicios maxim. Ii lipsesc pietrele swarovski si e un "smecherie maxima". E desavarsit prin faptul ca la cat de scump e, vine cu un amarat de Android dual core la 1.7Ghz cu 1GB RAM si rezolutie 480 x 800. Hell no... Poate sa reziste carcasa aia si 100 de ani (desi nu pare)... pentru mine deja e obsolete!

    Pentru cei care nu stiu despre ce vorbim atasez si ceva imagini (si-mi cer scuze pentru off-topic). Poate exagerez eu, dar prefer la orice ora vreo 5 iPhone S-uri si 3 Galaxy S4-uri si vreo 2 Nexus 5-uri in schimb. Ah, si un Note 3, ca sa am si piele
    Attached Images Attached Images vertu_ti_10.jpg vertu_ti_09.jpg vertu_ti_08.jpg vertu_ti_07.jpg vertu_ti_06.jpg vertu_ti_05.jpg vertu_ti_04.jpg vertu_ti_03.jpg vertu_ti_02.jpg vertu_ti_01.jpg