V-am tot citit pana acum si sincer, ma bucur ca multi au concluzionat ca daca vrei sa joci un joc frumos, curat in fifa, fara sa abuzezi de asisturi si scriptari fifa pur si simplu nu e pt asa ceva. Culmea e ca noi suntem vinovati pt ca ne incapatanam sa jucam curat, cu faze lucrate, cu dribling , sa vezi un joc care sa te incante de ce esti tu in stare nu assistul jocului.

Acum sa va spun eu ca in urma cu 2 saptamani eram deja in divizia 1 la UT si nu am castigat la mustata titlul, la a doua incercare nici macar nu am tinut divizia si am tot relegat de atunci pana in 5 , unde ma zbat in mediocritate, zici ca s-a suparat jocul pe mine ca am ajuns asa devreme in divizia 1 fara sa cumpar pachete si fifa points, e o gluma dar imi mai trece si gandul asta prin cap din cand in cand.

Jocul e facut pt cei care inteleg cum sa exploateze jocul in folosul lor si sa foloseasca assisturile exagerate la maxim. Nimeni nu spune ca el joaca numai cu skill si nu beneficiaza de ce ofera gameplay-ul ca ajutor dar in jocul asta daca nu abuzezi de ce e 100% assistat, nu faci fata.

Ati vazut fazele cand te spameaza cu O si jucatorul tau sau al adversarului e pur si simplu tras, impiedicat, trantit la pamant si nu e fault? E demential.