Atata cearta si scandal pentru un joc (ce nu prea mai are leagatura cu fifa 13) ! Nu sunt de 10 la fifa ( poate 7-8 acolo ) dar pierd 2-3 meciuri la rand cu prietenii fara sa inscriu (offline 1vs1) avand 12-13 suturi PE POARTA, iar de primit...hmm...am doi prieteni foarte buni cu care joc cel putin saptamanal, dar credeti-ma ca in 30-40 de meciuri in total pana acum, nu am primit mai mult de 5-6 goluri serioase ! Ii dau dreptate lui @ramusg ! De ce ? Pentru ca trebuie sa ai un pic de "onoare" si sa joci fifa de placere, pentru relaxare, sa joci ce-ti place tie, nu ce "iti permite jocul" (nu am dat ~240 de Lei pentru L1+triunghi si centrari). Bineinteles ca oricine a dat sau poate da gol din astfel de faze, dar unii abuzeaza, cum au mingea in posesie, ori o "arunca" prin aceasta metoda ori joaca numai pe benzi, ca sa poata centra. ORICINE poate juca asta la un moment dat (de ex : esti condus, nu mai stai de posesie si altele, introduci un atacant, doi...incerci orice metoda pentru a egala si pentru a forta un rezultate pozitiv, insa abia prin min 70+, depinde de scor). Fiecare poate avea orice parere doreste , dar EU joc FIFA de placere, sa ma distrez, nu sa castig doar niste trofee virtuale sau sa ma mandresc cu niste goluri de CACAO !