Quote Originally Posted by MonkY View Post
... E pe banii tai la urma urmei...
Dar si pe timpul meu care are o valoare destul de mare. Ma mai gandesc, la rezolutia asta abia e observabil in imagini statice cu culori puternice si uniforme.

---------- Post added 05-11-2013 at 14:17 ----------

Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Hai ca m-am speriat putin la faza asta. Eu nu as avea cum sa-l schimb decat cand mai ajung prin Franta. Incep sa regret ca nu am dat cu 50EUR in plus si sa-l iau dintr-un magazin local, dar diferentele sunt nesimtite.

Eu am dat 399EUR pentru varianta de 32GB.
La emag e 473EUR varianta de 16GB.

Pe net scrie ca daca il iei de pe playstore, trebuie sa il trimiti ca ei nu au magazine niciunde. Deci complicat in ultimul hal.
Nu cred ca ai de ce sa te sperii. Sunt constient de diferenta de pret dar nu imi permit, daca patesc ca si nexus 7-le, e a doua oara in service? A stat doua saptamani pana au primit si schimbat ecranul si e mai groaznic ca si inainte. Iar l-am trimis, ma mai astept la doua saptmani. Nu mai zic de cat timp mi-am pierdut cu setup-ul si lipsa ... prefer sa dau un pic mai mult pe device-urile pe care le folosesc zilnic dar sa am acces la garantie.
Nici nu as fi luat de la eMag daca nu o pateam cu o placa de baza de la alt site unde am dat mai putin cu 100 de lei pe un sistem dar mi-a parut rau de serviciile de service si timpul pierdut cand am inceput procedurile de garantie.