Quote Originally Posted by laurentiu885 View Post
Serios ? Te duci Sa vezi o consola si Te joci doua ore pe ea ? Pai CE vanzator are atata rabdare ? Crezi ca nu Mai are altceva de facut in afara de a vinde o consola ?
Eu as avea atata rabdare daca as fi vanzator. Prefer sa stau 2 ore sa ma uit la el cum se joaca decat sa ma sune peste 5 zile ca are nu stiu ce probleme si sa stau la telefon cu el sa vedem cum facem

Nu i-am zis sa faca aia ci am zis ca asa as proceda eu daca as fi in locul lui.
Si stii de ce i-am zis aia ? Pentru ca eu mi-am cumparat PS3 Slim second hand dupa ce mi s-a stricat Xbox-ul.
Era o cunostinta a lui un user de pe CG care imi este prieten mie (de la el stiu si de forum) si mi-a zis ca vinde un PS3. Am zis ca il cumpar sa testez si consola celor de la Sony pana imi cumpar Next-Gen si iata ca dupa 4 luni de PS3 nu mai imi doresc Xbox One ci imi iau PS4.
In fine, l-am contactat si m-am dus la tip acasa si i-am zis : "Frate, Xbox-ul mi s-a prajit din senin in timp ce ma jucam HALO. Nu zic ca nu am incredere in tine dar poate si consola asta mai are cateva zile din viata si nu stii asa ca vreau sa o testez". A zis "Ok" si o ora si ceva ne-am jucat multiplayer CoD Black Ops Zombies si pe langa asta am devenit si prieteni.