salut. am luat si eu un iphone 3 de la un prieten. si ma tot chinui sa fac un id apple. l-am creat insa cand incerc sa intru in el imi zice ca trebuie sa se sincronizeze cu itunes si imi cere cardu, il bag insa imi tot da eroare imi zice ca "payment declined". cardul este mastercard si am selecatat acolo mastercard. trebuie sa am neaparat bani pe card cand fac contul? daca da, cat? multumesc anticipat pentru raspuns

Reply With Quote