Quote Originally Posted by sol1d View Post
da, la punctajul care il are pe imdb si la cati useri au votat n-ai cum sa gresesti
(si are si niste personaje foarte interesante, de exemplu Omar)
Ar mai fi si The Shield..tot cam acelasi gen si personajul principal mi-a placut mult
Primele 2 sezoane sunt frumoase ... dupa aceea o da mai mult in politica si vorbaraie.


Quote Originally Posted by afganistanu View Post
Prison Break .. nu o sa mai existe un serial ca asta .
Prison Break e un serial bun ... mai ales primele 3 sezoane si dupa aceea o da in telenovela.
Un serial asemanator ... care iti prezinta viata din puscarie este OZ, mi se pare mult mai bun decat Prison Break.