Quote Originally Posted by sol1d View Post
Red Dead Redemption e un joc fabulos dar, oricat de mult l-as iubi, are 0 AA. Ai asteptari cred prea mari de la jocurile pe consola (asa cum ai zis si tu de altfel)
Si eu m-am enervat prima data cand am sarit de pe PC pe PS3 (am pus direct Uncharted 3 cu care venise consola ca tot am vazut eu ca cica ar fi fost unul dintre cele mai bun jocuri dpdv grafic de pe consola. Deja de la al doilea 2 nivel -cel cu muzeul cand esti copil- nu mai intelegeam nimic -nu AA, umbre parca erau scari, texturi destul de jalnice; in NFS MW tot ce era bun era numarul de inmatriculare, in rest nu prea puteam sa vad nici la 50 de metri in fata etc.)
Da, RDR este un joc minunat, genial si mai simplu, asa cum ai spus si tu, fabulos. Mereu imi spun ca am asteptari prea mari de la jocurile pe consola, si tot mereu vreau sa cred ca se poate si mai bine. Ei bine, sper ca anul ce vine, sa pun mana pe un PS4.
Trecerea de la jocuriile pc la jocuriile pe PS3 este mare, mult, mult prea mare. Insa am ajuns ca concluzia ca o consola de jocuri este necesara, foarte necesara.
Multumesc Sol1d pentru reply si te rog sa-mi spui, ce televizor ti-ai luat!

@DeathofArt, corect este vorba de draw distance, dar insa chiar si cand te apropii, la fel se va vedea. Asa cum a spus si Sol1d, 0 AA. Oricum, multumesc!

Am luat PS3 fiindca asta au majoritatea din prietenii mei. Cand am intrebat pe cineva care-i cea mai buna consola, mi-a spus, aia care o au oamenii cu care te joci.