Sunt prin sezonul 4 la Oz. Imi place, e misto, dar nu e suficient de consistent. Vorbesc de grupuletele alea de detinuti. Actiunile si discutiile unora sunt interesante, in timp ce la povestile altora ma apuca somnu'. Pe langa asta, apar si dispar incontinuu personaje. Nici nu apuci sa te familiarizezi bine cu cineva, ca dupa un episod, doua, e gata. E fundamental diferit de Prison Break, din punctul asta de vedere, ca tot compara cineva mai sus. In PB e acelasi set de personaje mereu ( plus minus ), in timp ce in Oz au ramas vreo 4-5 de la inceput. Si inca sunt departe de final.