Single post: Clubul iPhone & iOS
-
02-01-2014 13:27 #2871 SP
Senior Member
Am un iPad 2 vechi de aproximativ 5 ani care se incarca extrem de greu si am incercat cu 2 incarcatoare ambele originale si care functioneaza normal pe alte ipaduri. De asemenea observ ca nu apare nici fulgerul care semnifica ca se incarca si pare ca sa incarca ceva mai repede atunci cand este inchis.
Nu pot spune cu exactitate de cand nu se mai incarca normal pentru ca nu a fost la mine dar are o mica lovitura langa butonul de pornire si are instalat ios7. Intrebarea mea este ce pot face sa se incarce din nou normal?