Maine se face 1 luna de cand am consola PS4.Pot sa spun ca sunt mai mult decat satisfacut de ea.Puteti vedea ca m-am jucat enorm de mult doar uitandu-va la trophy cardul meu.Au fost zile cand a mers incontinuu de dimineata pana seara si deseori am pus mana pe parte mata sa vad ce temperatura are.Intotdeauna a fost calduta (ca dupa 2-3 minute de la start).Nu am intampinat sa friga sau sa mearga fan-ul ca un nebun (ce e just se aude un pic mai tare in KZ).

In legatura cu DS4 ce sa zic...e phukin awesome.Butoanele la atingere se simt mai comfortabile decat DS3/Sixaxis (care par a fi cheap).Motorul vibrator nu este unul violent,iar in diferite jocuri am observat ca sunt mai multe feluri de vibratii.LED-ul nu ma deranjeaza,nu se vede pe TV,insa unele jocuri parca abuzeaza de el (in Sound Shapes zici ca a luat-o razna,palpaie in mii de culori ).De durata bateriei sunt un pic dezamagit,insa nu este sfarsitul lumii,oricum intentionam sa cumpar un al 2-lea controller Magma Red,si sper ca in viitor sa fie optiune de disable la LED.Stickurile nu decojesc la mine,chiar si dupa atatea ore de joc,mai ales in Resogun unde jucam in ritm nebunatic.Singura observatie de uzura ar fi ca la cel stang inauntrul cercului s-a netezit un pic,in rest pare nou-nouta.

As putea sa scrie pagini intregi despre consola dar ce rost ar avea??? Daca aveti intrebari nu ezitati sa intrebati.

ON : WipeOut leaked pentru PS4

New WipEout called 'Deceit' leaked, possibly a PS4 title?