In sfarsit ati realizat ce va spuneam eu inca de la aparitie, ca acest joc e facut cu precadere pt cei care au nevoie in general de ajutor pt a face lucruri simple pe lumea asta, sa faca pipi, sa se stearga la fundulet, sa bage in gura pt ca au un creier slab dezvoltat. EA a facut un gameplay bazat pe X si O, spamezi X ai o sansa sa ajungi la poarta, spamezi o, faci tackle miraculos, deci e cai si jocul de x si o.

Daca esti un pic mai rasarit ai L1 care impreuna cu triunghi e arma mortala pt NOOBI, DE CE MAJORITATEA CELOR CARE JOACA FIFA NU STIU SA FACA UN DRIBLING? raspuns NU E ASISTAT CA L1 TRIUNGHI SI ALTELE, de ce credeti ca gameplayul pt *** e facut sa "traga "cu cei care au creierasul mic? astia sunt dispusi sa bage bani pt a juca si a avea acel sentiment al victoriei.

Daca intrebi un creieras mic de ce abuzeaza de asisturile astea disperate, iti raspunde AM CASTIGAT, NU? ASTA CONTEAZA, nu conteaza cum.

Un singur lucru arata ca jocul asta are pe linga o "minte "a lui dupa care decide cine castiga si cine nu, pasele pe sus care chiar din careul propriu, si fara sa vezi unde si la cine dai pt ca nu au ecran ajung la fix in fata si jucatorul tau scapa spre poarta, tu ramai mirat de ce draqu fundaciosii tai nu il lasau in offside , etc? SA NU MAI AUD VA ROG CA ACEST MOD , ***, NU E PT "NEVOIASII DE MINTE" ca ma sugrum cu televizorul, am zis, BAFTA !