Quote Originally Posted by MonkY View Post
bicepsul: presupun ca esti constient ca nu vei ajunge departe cu atitudinea asta de troll si chiar nu vad ce ai de castigat prin a fi ironic la adresa situatiei actuale. Faptul ca unii useri au primit o a doua sansa nu inseamna ca de-acum incolo poti sa postezi orice mizerie fara sa patesti nimic. Prin urmare iti recomand sa te linistesti si sa renunti la atitudinea aceasta care nu ajuta cu nimic. Apropos, conform statisticilor, am avut mai multe vizite dupa ce am blocat accesul pe Bazar, deci afirmatia ta ca merge mai prost nu are nicio baza reala. In plus, noi nu castigam absolut nimic daca avem mai multi useri care nu fac altceva decat sa dea UP-uri zilnice. Ba din contra au mai mult de lucru moderatorii, e serverul mai incarcat, da rau la SEO and so on...

tempplier: vezi tu, ii dai unui om un deget si-ti ia toata mana. Eu l-am rugat pe darkie sa-ti scoata banul si deja ma faci sa-mi para rau. Mai ales avand in vedere ca folosesti clone pe forum. Conform http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ ar trebui sa primesti ban atat pe userul tempplier cat si pe s3nix. Inainte sa dai sfaturi celor din comunitate, ar fi bine sa incepi prin a respecta chiar tu regulile acelei comunitati. Prin urmare, daca vei primi ban de la un moderator pe ambele conturi, sa nu vii la mine ca si pana acum cerandu-ti scuze, in timp ce in mod public faci aceiasi balacareala. E ca si cand ai vrea sa demonstrezi ca rodarkone a avut dreptate. Well, it's upto you!

E o vorba la romani: "Daca taceai, filozof ramaneai"... Unii se pare ca nu stiu sa zica merci si sa mearga mai departe... Btw, nick-ul meu este MonkY, si nu Monkey (e haios ca ai user din 2008 si nu stii cum ma cheama)... aici suntem gameri, nu gammeri. Se numeste ban si nu bann. Nu se lasa spatiu inainte de fiecare semn de punctuatie. Corect se scrie "i-au" si nu "i au". S.a.m.d....

In final, am rugamintea de a nu confunda ideea mea de a acorda o noua sansa cu o slabiciune de care unii pot abuza. In loc sa se planga si sa procedeze ca si pana acum, le recomand sa-si vada de treaba si sa posteze lucruri interesante pentru comunitate. Suntem un forum, nu Valea Plangerii. Asa cum am zis de la inceput, vom incerca sa tinem in continuare forumul cat mai curat posibil, iar asta inseamna automat ca balacarelile nu au ce cauta aici. Daca va plac scandalurile, mergeti va rog in alta parte. Este chiar atat de simplu. Multumesc!

Nu folosesc nici o clona . S3nix este contul unui prieten , nu al meu . Eu am un singur cont , acesta .
Stiu sigur ce mesaje am trimis si nu cred ca mi-am cerut scuze . Nu fac balacareala , scandal cia am incercat sa transmit un mesaj de pace.
Mesajul meu a fost acela de a strange randurile si a merge impreuna mai departe .
Aici am scris tocmai pentru a arata ca nu am nimic cu nimeni .