Mi-a plăcut si Revolution, chiar daca unii spun ca e telenovelă, nu stiu de ce m-a dus cu gandul la The Last of Us
PS "Gus Fring" e demenţial
Mi-a plăcut si Revolution, chiar daca unii spun ca e telenovelă, nu stiu de ce m-a dus cu gandul la The Last of Us
PS "Gus Fring" e demenţial