La fel face si pe iOS. Am schimbat si in varianta cu youtu.be si degeaba. Frack Tapatalk! Mai ca-mi vine sa renunt complet la el...
De exp. acum nu am schimbat nimic la embedd code... nici la tapatalk... Brusc s-a trezit ca nu mai poate sa deschida Youtube... how?