Deci nu pot sa cred ca pe Safari de Mac il strica... dar pe Safari de Windows si Ipad e OK... Culmea, chiar si cu custom DPI (m-am gandit ca acolo ar fi o problema).
Eu pe Windows am Safari 5.1.7. Tu pe OS X vad ca deja ai 7.x... Damn...
Deci nu pot sa cred ca pe Safari de Mac il strica... dar pe Safari de Windows si Ipad e OK... Culmea, chiar si cu custom DPI (m-am gandit ca acolo ar fi o problema).
Eu pe Windows am Safari 5.1.7. Tu pe OS X vad ca deja ai 7.x... Damn...