Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
Ai idee Aguero in ce formatie merge cel mai bine ? Eu il am in 4-1-2-1-2 langa Benteke si merge bine dar poate e una in care joaca si mai bine Vad ca le ai cu tactici si astea ,din cauza asta te intreb.
Eu "le am" (cat de cat) cu tactica la fotbalul adevarat, la FIFA e pe incercate . N-ai de unde sa stii ce combinatie i-a iesit programatorului pana nu incerci efectiv jucatorul in pozitiile respective.

Acestea fiind zise, in materie de BPL nu te pot ajuta cu nimic, intrucat n-am facut niciodata o echipa de BPL si nici n-am de gand. Dupa ce am studiat preturile consider ca e absurd sa platesti mai mult pe jucatori mai slabi doar pentru "onoarea" foarte indoielnica de a te bate pentru ei cu nspe milioane de englezi care joaca FIFA.

Si nici nu sunt un fan al fotbalului britanic, caracterizat la nivel profund de un primitivism tactic venit parca din anii '20 ai secolului trecut. (ma refer aici la stilul englezesc traditional, jucat de echipele mici din BPL si de nationala Angliei, eterna clienta a Romaniei din 1974 incoace)

Quote Originally Posted by asperas View Post
Hai sa te supar putin dar in fifa Robben nu prea are o chelie care sa straluceasca ci doar un hair receding intocmai ca Iniesta!
Era o hiperbola