Quote Originally Posted by Mariush View Post
Hrana.
Și eu am citit Copiii lui Hurin, frumoasă alegere! Mult mai ușoară(și sincer, plăcută) lectură decât Silmarillion.

---------- Post added 20-04-2014 at 21:31 ----------

Quote Originally Posted by naz View Post
Le am eu in romana si sunt super ok de citit. Pt. mine lectura in engleza e mai putin relaxanta (mai intalnesc cuvinte pe care nu le cunosc sau cine stie ce idioms).

Ce nu inteleg e de ce ti-ai luat domne hardcover? Nu te deranjeaza sa citesti o carte de un kg? Prefer variantele paperback... cate doua vol. per carte, mai usurele/micute si usor de carat cu tine in autobuz/metrou etc.

Spor la citit, o lectura super chiar si dupa ce te uiti la serial.
Și eu prefer tot timpul volumele în hardcover. Premium ****e an' all.