Sorry de offtopic
...pe tipa din poză o cheamă Raychul, este din San Francisco și are 23 de ani. Dacă vreți GT...trebuie să plătiți!![]()
Sorry de offtopic
...pe tipa din poză o cheamă Raychul, este din San Francisco și are 23 de ani. Dacă vreți GT...trebuie să plătiți!![]()