Normal, de ce nu, dar sunt vreo 2 sezoane care nu mi-au plăcut la fel de mult, cred ca 6 si 8, nu mai stiu sigur.

LE@ silvian, nu pot sa iti raspund pe pm, ai casuta plina, dar iti raspund aici: nu