Cu tot respectul Monky, e vorba de mult mai mult decat Ps4 nu e pt mine sau altii care poate au 150-200 E pe luna salariu, dar trecem peste problema financiara, este vorba de ideologia marilor producatori si lacomia fara limite, de expresia ''merge si asa'', daca covrigii de la colt de strada sunt cel mai bine vanduti rezulta ca sunt si sanatosi ?

Cand am spus ca Ps4 nu este puternic ? sau ca nu vor rectifica usor usor din revizii ? problema de fond - iau jocul fizic ( CACI ASA VREAU EU sau altii), din ce spun unii useri MA OBLIGA SA fiu conectat la Ea sau alti producatori, asta nu inseamna DRM ON sau gresesc undeva ??

Hai sa dam link cu ce spunea tata Treton,



Piata de jocuri second inseamna cu mult mai mult decat simpla achizitie a jocului fizic, pentru mine simplul fapt ca imi cumpar ceva digital INTERZICE 100% sa vand, arunc, donez samd acel titlu, daca asta nu este grav, atunci eu m-am nascut in era gresita. Poate ne da si noua cineva teste cu temperaturile la Ps4 in idle si load, cea mai puternica si vanduta, ravnita si deocheata consola. Si cred ca nu merit sa fiu pus la zid din cauza ca Infamous sau Resogun nu constituie suficiente titluri incat sa motiveze achizitia consolei.....raman la Ps3, so what ?

Am voie sa imi exprim parerea vizavi de actual gen, sper.