Quote Originally Posted by AndyZ View Post
Mda, asta seara am avut parte numai de pace-abusers si lob-abusers.... Am avut chiar un meci 6-7 pt adversar, in care eu m-am chinuit sa fac faze si sa dau goluri din toate pozitiile, in timp ce adversarul a mers pe clasica reteta "lob + fundasul e retardat si cade in c*r + 1-1 cu portarul + gol". Da, de fix 7 ori s-a intamplat asta.....

Si daca nu era de ajuns, portarul meu era singur in tot careul, mingea pica lejer din ceruri, iar boul o respinge cu un plonjon spectaculos fix la adversarul care a reluat in poarta goala... Jucatorii mei erau in fund la orice umar-la-umar mai sanatos, adversarii fac un pressing supranatural si trec ca rinocerii peste amaratii mei fara sa primesc fault, si alte faze de genul...... Traiasca FIFA..

SWTFU - atat timp cat in FIFA iau gol pe final doar pt ca fundasii mei devin brusc idioti si se dau toti la o parte din fata adversarului in ciuda disperarii cu care dau eu de stick in directia opusa.... poti sa vii cu milioane de exemple din viata reala, FIFA tot e scriptat in draci.
Da man tu dai de aia cu pace & lob abus iar eu de lag cheaters,e drept ca astia ai mei apeleaza la trucurile alea ieftine in momentele cand isi dau seama ca nu pot invinge!