Pentru mine, episodul de luni a fost cel mai bun din tot serialul. Interpretarea lui Peter Dinklage mi s-a părut cu mult peste cea pentru care a luat Golden Globes acum 2-3 ani... Și nici ceilalți actori (Waldau de exemplu) nu au fost mai prejos în acest episod.
A, și să nu uităm de Alfie Allen care-l joacă pe Theon Greyjoy. Nu credeam că poate juca chiar așa de bine... A fost chiar wow episodul!

Reply With Quote