I'm so ****ing pissed. Au anulat o caruta de seriale, doamne fereste...incep sa cred ca mai bine ma uit la movies si gata.
CW serialele reinnoite: Arrow (S3), Beauty and the Beast (S3), Hart of Dixie (S4), Reign (S2), Supernatural (S10), The 100 (S2), The Originals (S2), The Vampire Diaries (S6).
Seriale anulate: Nikita, Star-Crossed, The Carrie Diaries, The Tomorrow People.

Ma bucur pentru The 100 (e bun decat deloc, fanii SF stiu de ce), Arrow, Supernatural (caruia i se oferise sezonul 9 la cererea fanilor mai mult, acum sunt nevoiti sa mearga pe sezon 10, audiente foarte bune ). TVD au dat-o rau in balarii, o aiureala totala.

The Tomorrow People l-am vazut pe tot, la inceput promitea foarte mult, pe parcurs s-a cam stins. Anyway merita sa zicem un sezon 2, pacat.
Star-Crossed also, SF and stuff. A lasat mult de dorit, cu toate ca idee era geniala.

Damn, I miss so much Stargate Universe...