Link - a durat 8 zile sa mi dai un nr de prezentare / expediere si asta dupa ce am fost fortat sa postez pe aria useri neseriosi. Ai ales sa trimti recomandata adica varianta mai ieftina si nesigura, iar la 100 de calificative (dintre care multe obtinute prin schimburi facute cu posta romana colete) nu cred ca nu ai stiut care este diferenta dintre recomandata/colet, pot crede ca ai trimis intentionat recomandata.
E vineri, h 22, posta e inchisa cred , la fel si in weekend, normal...astept... iar... pana Luni.
Link, ar trebui sa ti tratezi colegii de schimb cu mai mult respect si sa le oferi mai multe informatii. Un schimb nu se termina pana nu ajung ambele colete si ambii useri sunt multumiti
Daca nu ajunge nici macar Marti, eu iti acord feedback -, ptr indiferenta sau rea vointa, ce vrei tu.
Ptr feedback -, intreb un admin daca se poate!
Dar daca ajunge pana marti, ai scuzele mele.


DrMengele - cand ai sa ti gasesti jocul (ca o banana "suflecata") indesat in cutia postala in care oricum nu intra... nu vei mai trimite jocuri ca pe orice scrisoare", sau sa l descoperi sub covarasul de la usa calcand pe el. Un cd de orice fel complet sau incomplet in carcasa sau fara carcasa nu este scrisoare, este colet, de asta exista optiunea expediere colet.

---------- Post added 16-05-2014 at 21:12 ----------

Inca ceva, mi ai spus ca ai fost la posta unde ti s-a spus ca recomandata sau coletul trimis de tine a juns la la oficiul postal (posbil de mult timp), eu am fost azi la 2 oficii postale, si nu era nimic pe numele meu.

---------- Post added 16-05-2014 at 21:13 ----------

ultimul post era ptr Link