Quote Originally Posted by Dant3 View Post
Mie mi-a plăcut mult Revolution, sezonul 2 e mult mai bun

LE: Au mai anulat un serial care mi-a plăcut foarte mult, FlashForward...
O da, bravo Dant3. Era superb serialul. Din seria FOX and SYFY sux, remember: Firefly & Stargate Universe.
Damn, ce nenorociti [emoji17]