Single post: Game of Thrones
-
CG Editor

Originally Posted by
tudyniuz
Nu mi-a placut sezonul 3, dar sezonul asta incepe sa imi placa. Bun si episodul de ieri.
La mine e invers, slabut sezon, mai putin sfârşitul episodului trecut si ultimele 5 minute din ep. 2
Episodul asta nu mi-a plăcut