Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Nu mi-a placut sezonul 3, dar sezonul asta incepe sa imi placa. Bun si episodul de ieri.
La mine e invers, slabut sezon, mai putin sfârşitul episodului trecut si ultimele 5 minute din ep. 2 Episodul asta nu mi-a plăcut