Pe mine nu ma mai mira nimic la jocul asta. Cred ca am vazut deck-uri de toate natiile posibile. Rush cu murlocs la priest, warrior packed cu health minions, hunter cu spell minions... Tocmai asta mi se pare fun la el, dar ma enerveaza maxim ca nu ma lasa sa fac decat maxim 9 deck-uri custom. Sper sa mareasca limita.

Cele mai tari mi se pare intoarcerile de situatii... eu deja nu mai cred ca bat pe nimeni pana nu ajung la final. De exp. l-am lasat pe unul cu viata 4 (eu inca aveam 30) si a scos niste carti de mi-am blestemat zilele. Unii am impresia ca baga niste sute, poate chiar mii de dolari in jocul asta. But, it's still fun.

Cel mai enervant insa in tot jocul asta sunt cele 2 categorii de tampiti (care nu stiu cum au pus mana pe jocul asta). E prima categorie a celor care stau la fiecare mana pana in ultima secunda... de dureaza un meci o vesnicie (si deja am inceput sa dau quit... nu am timp chiar asa de pierdut pana li se misca lor neuronul). Am un feeling ca unii fac chiar special asta... stiind ca multi nu rezista. Si mai e a doua categorie, a celor care spameaza cu mesaje. Deci l-am avut pe unul la care am dat Mute, ca nu mai puteam. Repeta la infinit acelasi emote sau cum Dzeu se numesc chestiile acelea de pe erou. Criminal, nu alta...