Pfoai, cat de sadic este Hannibal, seria a doua... Nu credeam ca vor reusi sa se intreaca in efectele primei seriei, dar m-am inselat. Si inca n-am ajuns decat pe la jumatate![]()
Pfoai, cat de sadic este Hannibal, seria a doua... Nu credeam ca vor reusi sa se intreaca in efectele primei seriei, dar m-am inselat. Si inca n-am ajuns decat pe la jumatate![]()