Man, eu nu stiu ce vorbesti tu acolo despre rank legend, #1 legend si alte d-astea... Eu nu joc in turnee, campionate sau mai stiu eu ce. Eu vorbesc despre ce intalnesc zi de zi cand joc, si o fac la nivel de fun - nu ma intereseaza sa particip la vreun concurs. Poate la un nivel mai inalt o fi cum zici tu, dar la nivelul meu de noob, aproape de fiecare data cand mananc bataie se intampla ca fie sa nu am noroc la carti (ultimul meci de exp. cred ca mi-au venit toate cartile de 5-9 mana la inceput - asta desi am schimbat toata mana de start), fie sa-mi arunce cu cate un Leeroy sau mai stiu eu ce carte epica si sa n-am ce sa fac. Desigur ca si experienta isi spune cuvantul, dar nu trebuie ignorat factorul de "hazard".

Ma distreaza treaba cu "doar 5-6 epice si 2-3 legendare". Pai cam atat ii trebuie sa-ti dea 30 dmg or more

Oricum, cei mai funny sunt cei cu murlocks... Ma distreaza maxim, in special cand nu vine nicio carte de mass dmg si nu pot sa fac mob control. Am tot zis ca-mi fac si eu un deck de murlocks, dar ma enerveaza maxim ca nu ma lasa decat 9 custom decks...