Single post: Vand Nintendo Gamecube
-
Senior Member

Originally Posted by
andreidim
Nu am nevoie de garantie scrisa. Pretul pachetului cat este?
Din cate am inteles, doar consola este 55 de lei.
Cred ca voi cumpara si Spider-Man 2
Pachet complet, consola, cabluri, maneta, 55 lei, plus un joc 80 lei.