Din cate stiu Tapatalk nu are propriile subscriptii, ci se ia dupa cele din site. Si cum vad ca inca ai... probabil trebuie sa-i dai un refresh / restart / reboot... Daca nici asa nu merge: http://support.tapatalk.com/.
Din cate stiu Tapatalk nu are propriile subscriptii, ci se ia dupa cele din site. Si cum vad ca inca ai... probabil trebuie sa-i dai un refresh / restart / reboot... Daca nici asa nu merge: http://support.tapatalk.com/.