Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
Si nu stii in ce perioada apare beta-ul available la qore?(l-am cumparat in prima zi, trebuie sa'mi fac un abonament)

Mi-am luat si eu Qore-ul pentru beta la Resistance 2. A 2-a zi l-am sters. Cum e exact cu invitatiile acestea? O voi primi automat cand apare beta-ul? Mai pot dowloada din nou Qore-ul respectiv din moment ce l-am sters?