Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
02-07-2014 12:41 #12904 SP
Member
80 Lei (800 mii) ai dat pe toate alea? ...sau ai vrut sa spui 800 Lei

Originally Posted by
AzFaust
Deci nu aveam in plan sa cumpar aceasta consola, dar tanar fiind forumul cutreieram si am dat peste una bucata oferta (parerea mea) de nerefuzat. Si acum imi place incredibil de mult consola. Cautat pe Gogule jocuri interesante pentru ea + gasit destul de multe = consola o sa fie cu mine pana isi da duhul

. Tot pachetul = 800 mii
Multumesc CG &
TigerGeo