80 Lei (800 mii) ai dat pe toate alea? ...sau ai vrut sa spui 800 Lei

Quote Originally Posted by AzFaust View Post
Deci nu aveam in plan sa cumpar aceasta consola, dar tanar fiind forumul cutreieram si am dat peste una bucata oferta (parerea mea) de nerefuzat. Si acum imi place incredibil de mult consola. Cautat pe Gogule jocuri interesante pentru ea + gasit destul de multe = consola o sa fie cu mine pana isi da duhul . Tot pachetul = 800 mii

Multumesc CG & TigerGeo