^ Si de-asta nu e bine sa avem comentarii aici.
Dar sa continuam saptamana inceputa atat de bine...
(Multumiri baietilor pentru reclama facuta "doamnei Elena". Chiar ma asteptam sa o iau in manuta aici, dar se pare ca persoana a fost serioasa.)
^ Si de-asta nu e bine sa avem comentarii aici.
Dar sa continuam saptamana inceputa atat de bine...
(Multumiri baietilor pentru reclama facuta "doamnei Elena". Chiar ma asteptam sa o iau in manuta aici, dar se pare ca persoana a fost serioasa.)