Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #12912 SP
    Junior Member TigerGeo's Avatar
    Multi inca mai folosesc limbajul vechi al banilor, adica 500 mii, 800mii, insemnand defapt 50lei si 80 lei, nu vad nimic rau in asta si nimic rau sa nu fi auzit pana acum si sa intrebi de curiozitate, fiti un pic mai receptivi si incercati sa nu mai aruncati vorbe grele, pentru ca asa nu ne mai civilizam deloc si ramanem mereu in urma..chiar si taica-miu inca foloseste acest limbaj si cateodata raman confuz pentru ca nu stiu ce vrea sa zica..

    PS: Imi cer scuze moderatorilor pentru off-topic..


    Si ca sa revin on-topic, postez si eu un joc care l-am cumparat de pe olx cu 25 lei..

    Kindom Hearts Birth by Sleep - PSP
    Attached Images Attached Images pict0001.jpg pict0005.jpg pict0006.jpg pict0008.jpg pict0009.jpg