pai de ce l'ai sters? da il poti downloda din nou dute la lista ta de downloads si dai download sau dute direct de unde l-ai cumparat.
Dupa ce il downlodezi/instalezi te duci la partea cu download din qore( si astepti sa vina octombrie-nov cam pe atunci incepe beta-ul)