Quote Originally Posted by KYH View Post
watch dogs e uber-**** pentru tine poate, ultima data cand m-am uitat a vandut 8 milioane in cateva saptamani deci da....
Daca pt. tine e "uber" (fata de ce am vazut acum 2-3 ani), atunci e clar ca oricum nu ai asteptari mari de la un joc, prin urmare Driveclub va fi bun chiar si daca va fi o varza.

Fact: ultima oara cand m-am uitat, GTA V (care nici macar nu a fost pe next-gen) a reusit sa vanda pe 2 platforme vechi de vreo 5 ori mai mult decat Watch Dogs pe 5 platforme (dintre care 2 next-gen si PC)!
Quote Originally Posted by KYH View Post
daca tu crezi ca fara delay watch dogs arata ca la E3 2012.. n-am ce sa zic... Watch Dogs e pe wii u,ps3,x360, tu chiar vroiai graficile alea pe asemenea console?
No offense, dar daca un joc iese pe 15 console din care una de rahat, inseamna ca trebuie sa fie pe toate cele 14 de rahat?
Quote Originally Posted by KYH View Post
credeam ca e clar faptul ca ce am vazut noi la E3 2012 a fost doar un show prezentat pe cam.. cati erau? 7 sau 8 titani? pentru a prezenta ideea generala a jocului.
M-ai terminat cu Titanii tai, mai ales in 7-8 bucati (lucru imposibil dealtfel). Pentru cultura ta generala, GTX Titan s-a lansat undeva prin 2013, deci nu aveau cum sa prezinte la E3 2012 pe niciun Titan, daramite 7-8. Dar daca ar fi sa merg pe acelasi stil, vin si eu si te intreb: ce te face sa crezi ca la Driveclub, tot ce ai vazut pana acum (tot "super-realismul" de care vorbeai), nu a rulat pe 25 de Titani?
Quote Originally Posted by KYH View Post
tu mi-ai dat citatu asta Driveclub sits in the middle between simulation and arcade, care zice clar ca nu e arcade, ca sa-mi dovedesti ca e arcade? seems legit
Ai extras din context doar ce ti-a convenit, ignorand total partea de customizare, damage, handling... adica exact definitia Arcade-ului. Oricum, eu ma opresc aici, pt. ca mi se pare ca esti cam troll de felul tau (daca nu cumva chiar o clona), si nu te vad bine. Have fun!