Quote Originally Posted by MonkY View Post
Daca pt. tine e "uber" (fata de ce am vazut acum 2-3 ani), atunci e clar ca oricum nu ai asteptari mari de la un joc, prin urmare Driveclub va fi bun chiar si daca va fi o varza.

Fact: ultima oara cand m-am uitat, GTA V (care nici macar nu a fost pe next-gen) a reusit sa vanda pe 2 platforme vechi de vreo 5 ori mai mult decat Watch Dogs pe 5 platforme (dintre care 2 next-gen si PC)!

No offense, dar daca un joc iese pe 15 console din care una de rahat, inseamna ca trebuie sa fie pe toate cele 14 de rahat?

M-ai terminat cu Titanii tai, mai ales in 7-8 bucati (lucru imposibil dealtfel). Pentru cultura ta generala, GTX Titan s-a lansat undeva prin 2013, deci nu aveau cum sa prezinte la E3 2012 pe niciun Titan, daramite 7-8. Dar daca ar fi sa merg pe acelasi stil, vin si eu si te intreb: ce te face sa crezi ca Driveclub, tot ce ai vazut pana acum, nu a rulat pe 25 de Titani?
1)GTA V A VANDUT 16 MILIOANE intr-un an, watch dogs a vandut 8 milioane intr-o luna dintre care 90% pe consoles/10% pe pc
2)daca un joc iese pe 2 console decente, 2 console slabe si una foarte slaba, jocul e FACUT with the lowest nominator in mind
3)DRIVECLUB nu are cum sa ruleze pe titani, jocurile ps4 exclusive SUNT DEZVOLTATE CU PS4 DEVKITS, DEAIA SE NUMESC DEVKITS + ca devii au mentionat de repetate ori ca ce arata ei e direct feed
BTW, 7/8 titani, a fost o gluma, stiu ca nu poti pune mai mult de 4 si daca au aparut in 2013 e irrelevant pentru ca a fost o gluma, nu am nevoie sa-mi zici nimic pentru cultura mea generala, stau foarte bine in domeniile astea