Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
26-07-2014 12:53 #13018 SP
Admin

Originally Posted by
flavi_us
Sa inceapa nebunia

Merci,
MonkY!
Cu placere!

Originally Posted by
MihneaWii
De unde le-ati luat ?

)
Pana acum am inteles ca Monky a avut o duba de jocuri

)

Ah, nu man... eu am renuntat la comanda mea in favoarea lui flavi_us (era pacat sa se piarda, pentru ca era la pret mai mic). Al meu va veni digital via PSN. Ce n-as fi dat eu sa am o duba de jocuri... dar, de data asta duba a fost cu sigla Altex