Eu unul incerc sa ma limitez la o singura cafea pe zi, daca stau acasa si nu merg la spital sau nu ies in oras, nu beau deloc, in rest doar apa alcool consum foarte rar, doar la petreceri, a trecut de mult vremea cand consumam orice avea alcool si e mult mai bine asa.