Hai ca am terminat si sezonul 2 din "Orange is the new black". Nici nu stiu cum sa comentez serialul asta... Initial speram ca e un fel de Oz dar cu gagici, dar la naiba... a adus nebunia la un alt nivel. Daca rezistati la chestii siropoase si discutii despre partile feminine (si tampoanele aferente), then go for it. De la mine are un 7.5/10.