Single post: Concurs "Iunie - o vara fierbinte"
-
Senior Member

Originally Posted by
kporto
Si asa nu vor castiga cei cu posturi putine si care sunt inregistrati de putin timp.Tot cei cu posturi multe si care sunt favoriti moderatorilor de aici de pe forum vor castiga...stati linistiti...va fi o pierdere de timp pt uni dintre useri....tot cei preferati moderatorilor or sa castige
Se vede ca vi de ,,dincolo'' aici este alta viata . Felicitari pentru concursuri si succes la toata lumea.