Pe mine ma poate impresiona Nintendo doar daca anunta un urmas pentru wii... dar dupa cum se misca lucrurile, nu cred ca se va intampla...
Pe mine ma poate impresiona Nintendo doar daca anunta un urmas pentru wii... dar dupa cum se misca lucrurile, nu cred ca se va intampla...