Single post: E3 2009: Conferinta Nintendo
-
Member

Originally Posted by
istrategie
Eu abia acum am ajuns acasa si nu am putut sa vad conferinta, dar din ce comment-uri citesc acum pe net, am inteles ca au anuntat niste jocuri si un sensor upgrade (nimic spectaculos). Asa a fost (boring)?
da...nimic special