Nu vreau sa jignesc pe nimeni, nu sunt fanboy, dar controlleru asta de la Sony are o acuratete mult mai mare fata de Natal-ul MS-ului. Si ca sa vezi dracie... aceasta acuratete excelenta vine chiar de la mult batjocorita bila, care face jucaria sa arate ca un dildo. Radeti voi de el acu... dar va fi un super controller pentru majoritatea jocurilor, nu doar a celor casual gen Natal
Ganditi-va ca Sony deja are de anu trecut o jucarie gen Natal(Pets parca ii zice) care se foloseste tot de vechiul EyeToy(Eye of Judgement anyone?). Asa ca eu nu vad inovatie la MS ci doar un copy-paste + add-on, ca sa zic asa.
Si apoi ganditi-va la pret, calculati care e mai scump si care din ele chiar se merita.
Singura chestie care mi-a placut la "inovatia" Microsoft(pe langa tot bull*hitu' casual) a fost faza cu jocul Skate. Daca va functiona bine intr-un asemenea joc ar fi ceva, dar nu inteleg de ce mai scot atunci placa aia de skate Tony Hawk?...
In this case: Sony copy Nintendo & MS copy Sony. That's the way things works for now Scopul? Stoparea liderului no. 1, Wii! Agreed?