Natal vs Motion Controller? Eu nu vad nici o concurenta intre cele doua, pt ca fiecare aduce un concept nou de a te juca. Desi eu asta am vrut sa vad la E3, inovatii (nu doar grafica & "sheet"), eu sunt adeptul jucatului de tip lenes. Oricum, cert e ca pe viitor, modul de a te juca nu o sa mai fie exact cum il stim noi azi. Nintendo doar a dat startul.